מעיין ושליו

בארגון חתונה כל חיפוש אחר איש מקצוע מרגיש כמו פרויקט נפרד ובקלות אפשר ללכת לאיבוד.

כל כך הרבה אופציות ואפשרויות ועם זאת אי אפשר באמת לדעת איך זה יתנהל בערב הארוע ועל מי כדאי לסמוך.

דודי היה העוגן שלנו בכל תקופת התכנון. והוא עשה זאת בכזו אהבה ורצון.


לשמחתי הרבה את דודי יצא לי לשמוע במסיבה בה הוא תיקלט. באותה התקופה לא חשבתי עדיין על חתונה ובעלי ואני רק התחלנו לצאת, אבל אחרי הערב הזה הוא ללא ספק השאיר בי חותם.

המוזיקה, הבחירות, האומנות והדיוק שלו השאירו אותי לרקוד כל הערב וכמוני היו עוד רבים.


בתכנון החתונה היה לנו ברור שהוא יהיה הדיג'י. ואנחנו כל כך שמחים על הבחירה.

בחירת הדיג'י באמת מעצבת את כל הערב. הרי רוב הערב מתרכז ברחבת הריקודים. כך שמכל המשימות האינסופיות בחירת הדיג'י מרגישה לי המשימה הקריטית, וצריך מישהו שאפשר לסמוך עליו. במקרה שלנו עם דודי כבר על ההתחלה אפשר להיות רגועים כי הוא אחד כזה שאפשר לסמוך עליו.


לא היה לנו מושג איזה שיר כניסה לחופה לבחור. ידענו מה אנחנו מחפשים ותיארנו לדודי. באותו הרגע הוא שלף מתקיית האינסוף שלו שירים אופציונאלים והתאהבנו באחד מהם. גם בעלי וגם אני היינו עם דמעות בעיינים מהתרגשות. השיר היה בדיוק אנחנו ובדיוק מה שחיפשנו. היה צריך לערוך ולתזמן את השיר על מנת שיתאים לכניסה, כיוון שלפני כניסת החתן ולפני כניסת הכלה נכנסו הילדים המתוקים של המשפחה. בלי שום בעיה ובתקתוק מרשים דודי ערך את השיר והפך אותו ממש ליצירת מופת (!) לא היה אורח אחד שלא שאל על השיר חופה המיוחד הזה. אפילו הצלמים אמרו שאף פעם לא שמעו אותו ושהוא מדהים והוסיף מאוד לאווירה. נתן תחושת חאפלה מרגשת ☺ לא חאפלה מידי ולא מרגש וסוחט דמעות מידי, מדוייק ועזר לנו ליצר את החופה שדמיינו.

את רצף השירים לכל חלק בחתונה ממש יכולנו לבחור ולהיות רגועים שיהיה מי שיקפיץ את הרחבה .

כל הנכונות הזו לעזור ולהיות שם בשבילנו מאוד הרגיעה אותנו ועזרה ליצר תמונה של איך באמת יראה הערב.


ארגון חתונה יכול להיות מאוד לא נעים והכל תלוי כמובן באיך לוקחים את זה ובאנשים איתם עובדים בתקופה הכל כך אינטנסיבית עמוסת המשימות והרגשות הזו. כל מה שהיינו זקוקים לו על מנת לחוות את התקופה המיוחדת הזו בכיף ובהודיה הייתה העבודה עם אנשי מקצוע כמו דודי שהיה במשך מספר חודשים זמין לכל שאלה, קשוב, מיקצועי ובעיקר מדוייק !

תודה דודי מעומק הלב ! אוהבים אותך .